Hotel
Boyalık Demirel Residence

Hakkımızda

Boyalık Demirel Residence

Restaurant & Bar

Boyalık Demirel Residence Restaurant & Bar’da sunulan Türk ve Dünya mutfağından lezzetlere, İzmir Çeşme’’nin nefesleri kesen manzarası da eşlik etmekte. Haftanın yedi günü kahvaltı ve akşam yemekleri servislerinin mevcut olduğu restoran, açık büfe seçeneklerinin bulunduğu, güler yüzlü ekibi ile zor beğenenlerin bile favorisi. Saatler : 07:00 – 10:00 (Kahvaltı), 19:00 – 21:30 (Akşam)

Boyalık Demirel Residence

Yüzme Havuzu

Modern tasarımı ve ferah atmosferiyle, yüzme havuzumuz sadece bir aktivite alanı değil, aynı zamanda dinlenme ve keyif alma merkezi olarak konumlanıyor. Güneşin altında keyifli vakit geçirip serin sulara daldığınızda, günlük hayatın telaşını geride bırakacaksınız.

Boyalık Demirel Residence

Toplantı ve Davet

İş dünyasının ritmi hızla değişirken, etkileyici bir toplantı ve davet ortamı yaratmak, başarılı iş ilişkileri için kritik öneme sahiptir. İşte bu noktada, özel ve profesyonel hizmetlerimizle, size ve misafirlerinize unutulmaz bir deneyim sunmak için buradayız. Toplantı ve davet salonlarımız, işinizin gereksinimlerini karşılamak için modern, şık ve işlevsel bir ortam sunar. Her detayı özenle düşünülmüş salonlarımız, iş toplantılarından özel davetlere kadar her türlü etkinliğe uygun esneklik sunar.